Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 12   Dolů
 
Autor Téma: Nárok na německé občanství  (Přečteno 1824809 krát)
dorotkaforyou
Host
« Odpověď #60 : Listopad 27, 2013, 02:05:26 pm »



 Jirike Ty pises,ze chces taku slobodu v Nemecku ako Nemci maju v Cechach....co osobne Ti vadi v Nemecku?...kde sa v Nemecku necitis slobodny?Kde v Nemecku pocitujes diskrimanciu?

Hary, já jsem ji pocítila třeba u toho soudu ohledně mých psů, anebo jsou to podivné zákony a soud byl spravedlivý, nevím. Pokud bych se chtěla odvolat, musím tu zaplatit dopředu náklady řízení atd. Já jsem si naivně myslela, že u soudu v Německo se mi taková nespravedlnost nemůže stát. Připadá mi, že tento stát je jen pro bohaté lidi. Ale kdo umí využívat sociální systém, tomu je asi hej, vždyť o tom stále píšeš.  Svobodný je jjen ten, kdo má dostatek peněz, tak to je i tady
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #61 : Listopad 27, 2013, 02:36:29 pm »

zase ta hra na uvedomelych obcanov ktori ziju vo svete kratko ohanaju sa ludskymi pravami a kritizuju svoju vlast vo svete ako keby ich doma za ziva rezali...to su blaboby a hluposti nic ine.

Co to zase meles? Copak jsi z toho kratkeho prispevku nepochopil, ze ta dotycna ma defacto dve vlasti? Protoze pochazi ze smiseneho manzelstvi? Chapes, co to znamena?  A pro kterou se ma rozhodnout, aby neurazila tve narodni citeni?

Muj syn ma take dvoji obcanstvi a jsem za to rada, mne staci jedno a nikdy to nebylo jinak,ale on nema jednu vlast, on ma dve vlasti a jak s tim nalozi, to uz bude jeho vec.
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #62 : Listopad 27, 2013, 05:28:15 pm »

Nedavno v novinach som cital a mozno aj vy ako otca udala vlastna ci nevlastna dcera ze ju zneuzival...v Nemecku...a chlap si 4r na tvrdo odsedel v base...kde bola ta spravodlivost v nemecku a ludske prava?...a myslite ze tu sa take veci nedeju a ine zle veci..idealisti...
A kde je pointa? Zneužíval ji a zajímá tě spravedlnost vůči ní, nebo nezneužíval a přijde ti líto otce? Oba případy jso myslitelné, existují a všichni to ví...
No a co? Nikdo netvrdí, že se to (bohužel) neděje.
Taky tady chlap 5 let seděl, protože ho kolegyně křivě obvinila ze znásilnění. Ten už je venku.
Jiný chlap seděl donedávna na psychatrii, protože orgánům přišlo, že je paranoik, když obviňije manželku z finančních machinací. Obvinění se ukázala jako oprávněná seděl dál...teď je sice venku, ale venku z toho není.
A co? To je blbé, ale děje se to všude; mám tady jako ty začít plakat, jak Německo není rájem na zemi?
Každý se snad sám rozhodl, kde chce a nechce žít, tak tady pořád přestaň plantat, jak to tu není ráj...buď víš, proč tu jsi, nebo nevíš a tím spíš to moc nerozkřikuj - a nech laskavě ostatní, ať s pánembohem přijedou a údělají si vlastní úsudek.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
milda34
Host
« Odpověď #63 : Listopad 27, 2013, 05:53:53 pm »

Bjetka neprehanaj a nesnaz sa nasilu zapadnut do tejto spolocnosti...som tu 10r a vobec nemam potrebu mat nemecke obcianstvo...co zmeni tvoj hlas?nic...ani moj...aj keby tu budem 40r potrebu menit slovenske obcianstvo za ine nebudem mat....poznam tu emigrantov co za socializmu sem dosli su tu 30r a maju stale slovenske obcianstvo a vobec nepocituju akesi pocity na zmenu obcianstva,....dnes ked sme v eu a svet je globalizovany je zmena obcianstva uplne zbytocna.

Hary, my vsichni chapeme, ze TY nemas potrebu mit nemecke obcanstvi a urcite plne chapeme, ze je to jen TVOJE rozhodnuti. Proc ty nechces pochopit, ze nikdo neni povinnen myslet jako ty a hlavne proc se zdrahas pochopit, ze nekdo dvoji, nebo pouze i samotne nemecke obcanstvi chce? At uz ma duvody jakekoliv... my se taky nepidime po tom, proc ty ho nechces a nemas tu potrebu. A znovu ti rikam: me tady par zivotnich ulehceni prineslo:-) A ja se urcite nesnazim nasilim zapadnout do zdejsi spolecnosti. A myslim, ze takovych je pomalu... Zkratka: zit a nechat zit, tobe za chvili bude i vadit (pardon - budes komentovat), ze nekdo chodi na zachod radsi rano, zatimco ty vecer.  Uvolni se ve svem mysleni, hochu. Has jen to, co te pali.
P.S. vis, co rekl jeden velmi moudry moudry pan? Statistikami se zaciname ohanet v pripade, kdyz nemame argumenty......
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #64 : Listopad 27, 2013, 07:00:10 pm »

Klena tieto pripady som tu dal zamerne aby ste si nerobili iluzie o nemeckej spravodlivosti...
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #65 : Listopad 27, 2013, 07:38:14 pm »

Didi deti cudzincov narodene v zahranici su iny pripad..ina kategoria...ale mi co sme odzili 20r doma nasa vlast je slovensko,alebo cesko...deti narodene v nemecku su uz nemci takpovediac..ich rodna zem je nemecko aj ked rodicia su cudzinci....
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #66 : Listopad 27, 2013, 08:38:57 pm »

Klena tieto pripady som tu dal zamerne aby ste si nerobili iluzie o nemeckej spravodlivosti...
Jenže jsi pro samé nadšení zapomněl příspěvek napsat tak, aby někdo měl aspoň sanci pochopit, kam jím míříš. Udat někoho oprávněně za zneužívání o nedostatku spravedlnosti neosvědčí.
Nejlepší ale bude, když si necháš svůj rezignovaný postoj a ostatním jejich iluze ;-)
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #67 : Listopad 27, 2013, 08:48:41 pm »

Klena ked najdem ten prispevok na nete dam ho sem.... Úsměv
Zaznamenáno
dorotkaforyou
Host
« Odpověď #68 : Listopad 27, 2013, 09:19:31 pm »

Nedavno v novinach som cital a mozno aj vy ako otca udala vlastna ci nevlastna dcera ze ju zneuzival...v Nemecku...a chlap si 4r na tvrdo odsedel v base...kde bola ta spravodlivost v nemecku a ludske prava?...a myslite ze tu sa take veci nedeju a ine zle veci..idealisti...
A kde je pointa? Zneužíval ji a zajímá tě spravedlnost vůči ní, nebo nezneužíval a přijde ti líto otce? Oba případy jso myslitelné, existují a všichni to ví...















No a co? Nikdo netvrdí, že se to (bohužel) neděje.
Taky tady chlap 5 let seděl, protože ho kolegyně křivě obvinila ze znásilnění. Ten už je venku.
Jiný chlap seděl donedávna na psychatrii, protože orgánům přišlo, že je paranoik, když obviňije manželku z finančních machinací. Obvinění se ukázala jako oprávněná seděl dál...teď je sice venku, ale venku z toho není.
A co? To je blbé, ale děje se to všude; mám tady jako ty začít plakat, jak Německo není rájem na zemi?
Každý se snad sám rozhodl, kde chce a nechce žít, tak tady pořád přestaň plantat, jak to tu není ráj...buď víš, proč tu jsi, nebo nevíš a tím spíš to moc nerozkřikuj - a nech laskavě ostatní, ať s pánembohem přijedou a údělají si vlastní úsudek.


Kleene, já vím, je to už hodně dávno, ale uvažoval jsi nad tím, jak je možné, že německý národ se podílel na vyvražďování lidí??? To přece nebylo jen tak, je to dáno mentalitou národa a ta se jen tak nezmění a nezměnila. Podle mě Němci jsou přetvářky, pokrytci a říkejte si co chcete, je to v nich.
Zaznamenáno
bjetka
Host
« Odpověď #69 : Listopad 27, 2013, 09:40:09 pm »

Didi deti cudzincov narodene v zahranici su iny pripad..ina kategoria...ale mi co sme odzili 20r doma nasa vlast je slovensko,alebo cesko...deti narodene v nemecku su uz nemci takpovediac..ich rodna zem je nemecko aj ked rodicia su cudzinci....

Ja jsem si cca. bez deseti dnu take odzila dvacet let v Cesku, nicmene nebila bych se do prsou, ze to je moje vlast. Tohle je velmi subjektivni tema a ponechala bych to kazdemu zvlast, co povazuje za svou vlast, za svou narodnost, jake chce mit obcanstvi. Hary, nesnaz se porad soudit ostatni podle sebe!
Zaznamenáno
dorotkaforyou
Host
« Odpověď #70 : Listopad 27, 2013, 10:04:40 pm »

Didi deti cudzincov narodene v zahranici su iny pripad..ina kategoria...ale mi co sme odzili 20r doma nasa vlast je slovensko,alebo cesko...deti narodene v nemecku su uz nemci takpovediac..ich rodna zem je nemecko aj ked rodicia su cudzinci....

Ja jsem si cca. bez deseti dnu take odzila dvacet let v Cesku, nicmene nebila bych se do prsou, ze to je moje vlast. Tohle je velmi subjektivni tema a ponechala bych to kazdemu zvlast, co povazuje za svou vlast, za svou narodnost, jake chce mit obcanstvi. Hary, nesnaz se porad soudit ostatni podle sebe!

Mě se na Harym líbí, že i po letech v Německu je patriot a neleze Němcům do -)
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #71 : Listopad 27, 2013, 10:17:25 pm »


Kleene, já vím, je to už hodně dávno, ale uvažoval jsi nad tím, jak je možné, že německý národ se podílel na vyvražďování lidí??? To přece nebylo jen tak, je to dáno mentalitou národa a ta se jen tak nezmění a nezměnila. Podle mě Němci jsou přetvářky, pokrytci a říkejte si co chcete, je to v nich.

Z tebe mluvi hlavne nenavist, protoze se ti v Nemecku nedari a proto kolem sebe kopes a plivas siru. Myslis si opravdu, ze treba Cesi jsou jini? Uslechtilejsi? Ze oni se nepretvaruji, jsou mensi pokrytci a kdyby byli za valky na miste Nemcu, ze by se chovali jinak? Jeste tady napis takovou hovadinu jako Bippo, ze to maji v genech.
Zaznamenáno
milda34
Host
« Odpověď #72 : Listopad 27, 2013, 10:36:40 pm »


Kleene, já vím, je to už hodně dávno, ale uvažoval jsi nad tím, jak je možné, že německý národ se podílel na vyvražďování lidí??? To přece nebylo jen tak, je to dáno mentalitou národa a ta se jen tak nezmění a nezměnila. Podle mě Němci jsou přetvářky, pokrytci a říkejte si co chcete, je to v nich.

Z tebe mluvi hlavne nenavist, protoze se ti v Nemecku nedari a proto kolem sebe kopes a plivas siru. Myslis si opravdu, ze treba Cesi jsou jini? Uslechtilejsi? Ze oni se nepretvaruji, jsou mensi pokrytci a kdyby byli za valky na miste Nemcu, ze by se chovali jinak? Jeste tady napis takovou hovadinu jako Bippo, ze to maji v genech.

Diddi, uplne jsi me vzala myslenku z hlavu. Presne takovy nazor ma i ja...Vetsinou, kdyz se nekomu nedari, kope okolo sebe a dsti ohen na vsechny a vsechno a pritom si dotycni mysli, ze si tim zlepsi reputaci sami pred sebou. A je mi lito vsech masochistu, kteri dobrovolne ziji ve state, kde se vsichni pretvaruji, jsou pokrytecti a ozebracuji cizince, ve state, ktery se podilel na vyvrazdovani lidi. Nejsem o tom tak 100%, ze dnesni generace ma s tim co spolecneho, nehlede na to, ze zdaleka ne vsichni prislusnici nemeckeho naroda s timto souhlasili...  Tomu se opravdu jinak nez masochismus nazvat neda. A nekdy mam pocit, ze Hary = bippo = pomalu uz i dorotkaforyou... Vsichni jsou zli jen ja jsem ta dobra/ten dobry, vid, dorotkoforyou? A vsichni ti zli ublizuji tem milym, hodnym a  prijemnym, kteri vubec, ale vubec  za nic nemohou, ze?


Zdravi Milan    
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #73 : Listopad 27, 2013, 10:44:35 pm »



Diddi, uplne jsi me vzala myslenku z hlavu. Presne takovy nazor ma i ja...Vetsinou, kdyz se nekomu nedari, kope okolo sebe a dsti ohen na vsechny a vsechno a pritom si dotycni mysli, ze si tim zlepsi reputaci sami pred sebou. A je mi lito vsech masochistu, kteri dobrovolne ziji ve state, kde se vsichni pretvaruji, jsou pokrytecti a ozebracuji cizince, ve state, ktery se podilel na vyvrazdovani lidi. Nejsem o tom tak 100%, ze dnesni generace ma s tim co spolecneho, nehlede na to, ze zdaleka ne vsichni prislusnici nemeckeho naroda s timto souhlasili...  Tomu se opravdu jinak nez masochismus nazvat neda. A nekdy mam pocit, ze Hary = bippo = pomalu uz i dorotkaforyou... Vsichni jsou zli jen ja jsem ta dobra/ten dobry, vid, dorotkoforyou? A vsichni ti zli ublizuji tem milym, hodnym a  prijemnym, kteri vubec, ale vubec  za nic nemohou, ze?


Zdravi Milan    

Ahoj Milane,

tohle me opravdu nadzvihava ze zidle.To se neda jinak nazvat nez omezenost.

Jeste to musim upresnit, tim samozrejme nemyslim Tvuj prispevek. Ale tos jiste pochopil.
« Poslední změna: Listopad 27, 2013, 10:59:49 pm od Diddi » Zaznamenáno
milda34
Host
« Odpověď #74 : Listopad 27, 2013, 11:01:42 pm »



Diddi, uplne jsi me vzala myslenku z hlavu. Presne takovy nazor ma i ja...Vetsinou, kdyz se nekomu nedari, kope okolo sebe a dsti ohen na vsechny a vsechno a pritom si dotycni mysli, ze si tim zlepsi reputaci sami pred sebou. A je mi lito vsech masochistu, kteri dobrovolne ziji ve state, kde se vsichni pretvaruji, jsou pokrytecti a ozebracuji cizince, ve state, ktery se podilel na vyvrazdovani lidi. Nejsem o tom tak 100%, ze dnesni generace ma s tim co spolecneho, nehlede na to, ze zdaleka ne vsichni prislusnici nemeckeho naroda s timto souhlasili...  Tomu se opravdu jinak nez masochismus nazvat neda. A nekdy mam pocit, ze Hary = bippo = pomalu uz i dorotkaforyou... Vsichni jsou zli jen ja jsem ta dobra/ten dobry, vid, dorotkoforyou? A vsichni ti zli ublizuji tem milym, hodnym a  prijemnym, kteri vubec, ale vubec  za nic nemohou, ze?


Zdravi Milan    

Ahoj Milane,

tohle me opravdu nadzvihava ze zidle.To se neda jinak nazvat nez omezenost.

No jo, Diddi, mas pravdu, jen dodam, ze nejen omezenost, ale po nasi dnesni mini konverzaci s po privatnim kanalu s dorotkaforyou  bych dodal i nebetycna arogance a nadutost.  A vis, co se mi hned mihlo pred ocima? Vyrok dorotkyforyou:  Prohral jsem soud s jednou "dobrosrdečnou" paní původně z Drážďan, nyní je v Bavorsku..." Nevim proc, hned po trech kratickych vetach s dorotkouforyou privatni zpravou jsem zapochyboval, kdo v tomto pripade je opravdu ten "dobrosrdecny" a kdo ten "zly". Z tech trech vet od ni/nej si myslim, ze vim, kdo z tech dvou byl ten zly... bohuzel, chtel bych se mylit... ale ten pocit to ve me vzbudilo... Jakmile se nekdo arogantni o druhem vyjadri takhle, da se pochybovat, jek to vlastne bylo. I kdyz je mi na druhe strane dorotky uprimne lito, ze doslo k te exekuci, to jiste neni zavidenihodna vec. Ale porad si myslim, ze na zdvorily dotaz s oduvodnenim, proc se ptam, by se mela dostat i zdvorila (byt i zamitava) odpoved. Alespon tak to funguje mezi slusnymi lidmi.
 

Milan
« Poslední změna: Listopad 27, 2013, 11:11:01 pm od milda34 » Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 12   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Spanelsko.es © 2024
Milujeme Španělsko - Ze Španělska o Španělsku, česky i španělsky. Stránky Čechů a Slováků o životě, práci a studiu ve Španělsku - Španielsku.
Pokud jedete z nebo do Španělska - spolujizda autem vám ušetří náklady na cestu.

autostop| Zahnarzt München