Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: další vzdělávání, uznávání titulů a zdravotnictví v ES  (Přečteno 15668 krát)
CatalinaChudej



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Červenec 24, 2013, 09:45:18 pm »

Zdravím, Studují posledním rokem Mgr. obor Zdravotní laborant a už několik let je mým snem pracovat ve Šp nebo L. Americe. Moc dobře vím, že to není momentálně moc realné, díky ekonomické krizi a velké nezaměstnanosti v ES. Ale přesto bych se chtěla zeptat, jestli někdo nemá zkušenosti s prací ve zdravotnictví v ES, a jak moc jsou tyhle obory žádané. Slyšela jsem, že je tam zdravotnictví docela špatné, nevím jestli je to pravda. Myslím, že můj obor je celkem úzký a specificky zaměřený, že by tu i šance třeba byla Úsměv ŠJ umím na úrovni B1-B2 a snažím se to zlepšovat.
Dalé nevím, jak je to tam s uznávaním vš titulů, Mgr. by mi asi uznali, ale uvažovala jsem i o malém doktorátu, tedy RNDr. - ale podle mě je to jen náš titul - nevím zda pro něj mají alternativu. Taky by mě zajímaly možnosti postgraduálního studia přímo ve es v kombinaci s prací.
Pokud s tím má někdo zkušenosti, budu ráda za odpovědi a tipy Úsměv děkuji moc K.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Spanelsko.es © 2024
Milujeme Španělsko - Ze Španělska o Španělsku, česky i španělsky. Stránky Čechů a Slováků o životě, práci a studiu ve Španělsku - Španielsku.
Pokud jedete z nebo do Španělska - spolujizda autem vám ušetří náklady na cestu.

autostop| Zahnarzt München