Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledam učitel českého jazyka  (Přečteno 25045 krát)
andreslong



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Září 21, 2015, 04:02:12 pm »

Hledam učitel českého jazyka pro meho 6 let starý syn. Baix Llobregat area.
Zaznamenáno
market_lilky



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #1 : Říjen 05, 2015, 11:29:02 pm »

Dobrý den,
pocházím z České Republiky a právě jsem přišla do Španělska.. se španělštinou teprv začínám, ale mluvím také německy a domluvím se i anglicky.. Mohu učit Vašeho syna..

Můžete se ozvat na můj email, pokud máte zájem: ms.septej[zavináč]gmail.com

Děkuji

S pozdravem Markéta
Zaznamenáno
Camio



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #2 : Říjen 19, 2015, 03:29:34 pm »

Dobrý den!
Velmi mě zaujal Váš inzerát. Jsem z České republiky a budu teď nějakou dobu žít v Barceloně. Mluvím česky a anglicky.

V případě zájmu Vám odešlu můj životopis. Neváhejte mě kontaktovat.
Můj email je : kamilaondruskova94[zavináč]gmail.com

Hezký den. S pozdravem,
Kamila

Zaznamenáno
Chees



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #3 : Listopad 23, 2015, 03:27:55 pm »

Dobrý den,
hledáte stále učitele češtiny pro Vašeho syna? Jestli ano, tak mohu být Váš člověk! Minulý rok jsem dostudoval vysokou školu v ČR a nyní jsem ve Španělsku a hledám práci/brigádu.  Úsměv
Mám zkušenosti s učením a prácí s dětmi, protože jsem mimo jiné aktivně doučoval mého mladšího bratra a později také některé "pomalejší" spolužáky.  Škleb
S pozdravem
Pavel
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Spanelsko.es © 2024
Milujeme Španělsko - Ze Španělska o Španělsku, česky i španělsky. Stránky Čechů a Slováků o životě, práci a studiu ve Španělsku - Španielsku.
Pokud jedete z nebo do Španělska - spolujizda autem vám ušetří náklady na cestu.

autostop| Zahnarzt München