Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Residente nyní bez práce - zdravotní pojištění?  (Přečteno 18762 krát)
niki.9



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Listopad 22, 2016, 07:49:54 pm »

Ahoj,
jsem ve Španělsku residente, mám empadronamiento i tarjeta sanitaria.... mám sezónní práci jen přes léto, takže teď  v zimě nepracuji, na INEM jsem se tento rok neregistrovala (nechávám si to na příští rok). A teď nevím, jak je to se zdravotním pojištěním Jsem v rozpacích .... můžu tu normálně furt používat tu jejich kartičku a na návštěvu Česka si vyřídit takový to potvrzení dočasně nahrazující EHIC (modrou evropskou kartičku) a nebo když nepracuji, tak zas spadám pod český zdravotnictví a měla bych si to platit v Česku? A jak bych případně potom tady to období bez práce vysvětlila na České pojišťovně, protože ve formuláři E104, tady to období nijak uvedené není. Máte s tím někdo nějaké zkušenosti? Úsměv Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Spanelsko.es © 2024
Milujeme Španělsko - Ze Španělska o Španělsku, česky i španělsky. Stránky Čechů a Slováků o životě, práci a studiu ve Španělsku - Španielsku.
Pokud jedete z nebo do Španělska - spolujizda autem vám ušetří náklady na cestu.

autostop| Zahnarzt München