Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledám zedníka.  (Přečteno 24154 krát)
London



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Březen 10, 2019, 08:24:12 am »

Hledám výhledově zednika na opravu venkovského staveni na sever od Malagy.
Zaznamenáno
stenlyprace



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #1 : Duben 08, 2019, 04:10:30 pm »

Dobry den mnel bych pripadne zajem mam 15 let praxe ve stavebnictvi, predevsim renovace koupelen, obklady ,dlazby, zdeni,omitky,vyzdivky, rekonstrukce, fasady apod.... za ty roky jsem toho provadel spoustu,  proto bych se rad zeptal o jake opravy Vam presne  jde a pripadne jestli je nutna spanelstina ? Jinak pripadne  o jake prace by teda slo a jak byto bylo placeno a jestli je nutny nejaky termin  dokonceni ? - proste jestli to specha a nebo ne a do kdy by to muselo byt hotovy, jestli tam mate na miste veskere naradi a potrebne vybaveni  ?  pripojuji i  odkaz  na svuj  stary  web kde mam  par fotek  ze svych praci dokud jsem ho nedal  svemu kamaradovi  aby si privydelal nez  jsem odjel z Cr.  - https://zednik-ostrava.webnode.cz/  ..............................  Jinak  web plati ale ty kontakty v nem ne, jak jsem psal  daroval jsem ten web kamaradovi a jsem momentalne v cizine. Takze pokud mi budete odepisovat a nejak Vas zaujmu tak prosim na email - pracovnikk[zavináč]seznam.cz .......................... pak  bychom se pripadne spojily i pres telefon kdyby nahodou.Zatim pekny den a s pozdravem S.
Zaznamenáno
samorost42



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #2 : Duben 15, 2019, 03:08:13 pm »

Zdravím,jsem vyučenej zedník se zaměřením na rekonstrukce bytů a domů,bydlící dlouhodobě v torreavieje,,pokud ještě zháníte jsem po domluvě k dispozici,možné i s kolegou...Fanyn
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Spanelsko.es © 2024
Milujeme Španělsko - Ze Španělska o Španělsku, česky i španělsky. Stránky Čechů a Slováků o životě, práci a studiu ve Španělsku - Španielsku.
Pokud jedete z nebo do Španělska - spolujizda autem vám ušetří náklady na cestu.

autostop| Zahnarzt München