Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Zrusenie internetu od O2  (Přečteno 31105 krát)
brian113



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Duben 30, 2012, 09:35:15 pm »

Dobry den, mal som internet Alice od O2 s 2rocnou viazanostou. Uz nie som v Mnichove, ked som odchadzal, tak som im pisal ze ho chcem zrusit. Odpisali mi ze ho deaktivuju dna 30.03.2012 a dneska mi zas prisla faktura akokeby sa nic nestalo. Tak nechapem o co im ide. Uz som im pisal, ze to chcem vsetko zrusit aj za cenu pokuty. Môzte mi niekto poradit, pripadne nejake skusenosti s niecim podobnym. Dakujem za vsetky rady a odpovede. Peter
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #1 : Duben 30, 2012, 10:41:27 pm »

Mas od nich to potvrzeni, ze smlouvy zrusi ke 30.3.? Posli jim ji v kopii s dopisem, kde je vyzves k jejimu zruseni a vysvetleni te faktury, dej k tomu tritydenni lhutu. Pokud ale pisemne potvrzeni nemas, muze to byt tezsi.
Kde ted bydlis, dal v DE, nebo v cizine? Kdyby v cizine, posli jim v kopii i potvrzeni o odhlaseni.
Pokud u znebydlis v DE, muzes jim take odejmout svoleni k inkasu a poctive vsechny jejich inkasa u banky stornovat...ale to uz je temer vyhlaseni valky.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
kalkulka



Karma: 4
Příspěvků: 113


« Odpověď #2 : Květen 06, 2012, 10:16:20 am »

Taky záleží na tom, zda jsi u nich byl minimálně ty 2 roky! Protože jestli ne, tak Ti ho sice zruší, ale ty budeš až do vypršení té lhůty 2 let pravidelně platit měsíční poplatky... o tom ta smlouva je. Já to mám takto u telecomu a už se těším, až od nich budu moct bezplatně odejít, jsou to podvodníci a nespolehliví.
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #3 : Květen 06, 2012, 01:56:59 pm »

Taky záleží na tom, zda jsi u nich byl minimálně ty 2 roky! Protože jestli ne, tak Ti ho sice zruší, ale ty budeš až do vypršení té lhůty 2 let pravidelně platit měsíční poplatky... o tom ta smlouva je. Já to mám takto u telecomu a už se těším, až od nich budu moct bezplatně odejít, jsou to podvodníci a nespolehliví.
Pokud jsi jeste v dobe minimalni doby trvani, jsi jim proste vydan na milost. Sam jsem ale rusil podobnou smlouvu u 1&1 pro znameho a po dolozeni potvrzeni, ze se tu odhlasil a zije v CR mu ji zrusili. Nejspis ale opravdu nemusi, protoze clovek se jim upsal a kdyz na tom budou trvat, maji na to pravo.
Takze bych to proste zkusil.
Jinak Internet u Alice (a O2 - v pripade DSL - neni nic jineho), se dal vzit i bez zavazku, stejne z toho zavazku plynula vyhoda asi je 25 EUR. To jsem udelal ja.  A pak se pripadne sa zrusit k ekonci mesice nebo podobne rychle.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Spanelsko.es © 2024
Milujeme Španělsko - Ze Španělska o Španělsku, česky i španělsky. Stránky Čechů a Slováků o životě, práci a studiu ve Španělsku - Španielsku.
Pokud jedete z nebo do Španělska - spolujizda autem vám ušetří náklady na cestu.

autostop| Zahnarzt München