Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Spolujizda - pochvaleni ridicu  (Přečteno 71986 krát)
chakka



Karma: 8
Příspěvků: 147



« : Září 11, 2013, 04:09:03 pm »

Ahoj vsem,
posledni dny tady ctu celkem negativni reakce na spolujizdu. Ja sama ji vyuzivam od roku 2007 a musim tukat, diky ni jsem navazala nove pratelske vztahy a byla jsem ve vetsine pripadu spokojena.
Proto bych chtela pochvalit ridice a ridicky, kteri me s sebou vozi (ci vozili) na trase MUC-PHA a zpet.

Jirik Zavrel
Edy Hadzi
Petr s bilym superbem
Jarda Verner
Jirka Adamec
Petr Cerny
Jarda Lhotka
Marcela
Veronika
Vladka
Tomas Piterka
Pavel Prochazka
Tomas Walek
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #1 : Září 11, 2013, 07:17:34 pm »

Vauuu... Parada.
Az budu nekdy potrebovat budu hledat nejdrive podle tohoto seznamu.
Super. Diky  Mrknutí
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #2 : Září 11, 2013, 08:24:46 pm »

Zišiel by sa ale aj opačný, negatívny.
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #3 : Září 13, 2013, 03:39:54 pm »

Zišiel by sa ale aj opačný, negatívny.

Negativne si se vyjadrila Ty Jahodo, k nekomu...
Dokonce vyhrozovala udáním na finančak...  Mrknutí
I když to tady bude plne jen kladnyma doporučeníma, je to posun k lepšímu,  ne ?

I Ty si tady můžeš příšte vybrat  Mrknutí Úsměv
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #4 : Září 14, 2013, 07:27:52 am »

Pozri, tam kde som mala tu poslednu negativnu skusenost, som v tom nebola tak celkom nevinne, preto tych by som nikdy ani neohlasila, ale aj tak tam bola absencia akehosi ludskeho pristupu, ako "odmena" za to, ze ich neudame, hoci by sme mohli.
Ti konkretni, na ktorych by som sa vyslovene mohli stazovat uz ani neviem, co este jazdia, ja som chcela vseobecne skor vediet skusenosti, porovnat si, ci ma aj niekto iny negativne skusenosti, ani mi tak neslo o "udanie" v zasade som tip, co nerad skodi inych a este som v zivote nikoho neudala, aj ked som uz raz mala dost padny dovod ...
Myslim si, ze by pomohlo nam vsetkym, keby sme si dali tipy na dobrych ludskych soferov a naopak, keby sme boli vystrihani pred tymi, co sa nechovaju ludsky ... akoze nechce sa mi verit, ze nikto z vas nemal ziadnu negativnu skusenost, pretoze dobre viem, ze uz aj ini sa stazovali :-(
Zaznamenáno
NundJ-Persone-verkehr



Karma: 0
Příspěvků: 7


« Odpověď #5 : Září 14, 2013, 02:46:05 pm »

 Škleb ..........keby aj cstujuci sa spravali tak ako maju))))
Zaznamenáno
Macouch



Karma: 21
Příspěvků: 310



« Odpověď #6 : Září 16, 2013, 07:48:16 pm »

Já myslím, že ono je to prostě o lidské slušnosti a je jedno, jestli je je někdo řidič nebo spolucestující. Všichni jsme lidi a může se stát, že jízda na poslední chvíli krachne. Ale je to o tom, co člověk udělá v té chvíli. Jestli jedná, nebo dělá mrtvého brouka.
Když dorazím do cíle ve dvě v noci, tak se lidi snažím rozvézt domů, i když mě to stojí půl hodiny v autě navíc. Sama vím, že zůstat po půlnoci někde na kraji Mnichova není nic příjemného. Je to odměna za zajímavé povídání s člověkem, kterého bych jinak nepotkala. (Jen párkrát se mnou jela nějaká opravdu kráva či vůl) :-)
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #7 : Září 18, 2013, 09:45:12 am »

ok tak s tebou nabuduce pojdem
ale ty asi nejazdis cez vieden na BA ...
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #8 : Září 18, 2013, 09:46:17 am »

ja mam rada autostop v tom pravom slova zmysle, ked niekto niekam ide, vtedy s tebou aj pokecaju ... ale v tych autach vacsinou vozia vychodniarov, zlych a falosnych a s otrasnym prizvukom k tomu Co???
Zaznamenáno
Honza11



Karma: 0
Příspěvků: 28


« Odpověď #9 : Únor 19, 2014, 11:29:59 am »

A je mozny i nejaky seznam o bezproblemovych spolucestujicich?
jsem ridic..
Zaznamenáno
joker



Karma: -8
Příspěvků: 122



« Odpověď #10 : Únor 22, 2014, 08:00:19 pm »

Na kriminalke maju zoznam(presny popis vyzoru,minulosti...)a je tam prilozena aj fotografia.Isto sa nespleties.
Zaznamenáno
Celiakie



Karma: 0
Příspěvků: 3



« Odpověď #11 : Únor 22, 2014, 10:28:07 pm »

 Ahoj, pravidelně jezdím trasu z Gabsheim do Karlových Varů, přes Mainz, Frankfurt a.M., Würzburg, Bamberk, Marktrewitz, Cheb, Sokolov. Nyní mám v plánu jet 26.2.2014 a zpět stejnou trasou 3.3.2014.
Zaznamenáno

Ahoj, pocházím z Karlových Varů, je mi 43, hledám kámošku na pokec, sport atd... Těším se na odpověď. Karolína
Můj profil na FB: Karolína Kopšová
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Spanelsko.es © 2024
Milujeme Španělsko - Ze Španělska o Španělsku, česky i španělsky. Stránky Čechů a Slováků o životě, práci a studiu ve Španělsku - Španielsku.
Pokud jedete z nebo do Španělska - spolujizda autem vám ušetří náklady na cestu.

autostop| Zahnarzt München