Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Kedy sa ozvu ohladom pohovoru?  (Přečteno 38204 krát)
zuzicka09



Karma: 1
Příspěvků: 41


« : Duben 19, 2011, 08:44:56 am »

Ahojte,

od 10.4. si aktivne posielam ponuky o pracu a doteraz neprisla ziadna odpoved, nijaky telefonat, iba zopar automaticky posielanych mailov.

Kedy mam ocakavat, ze sa mi ozvu?
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #1 : Duben 20, 2011, 02:52:45 pm »

Celkem kdykoliv - ozyvaji se o mesice pote, co jsi se nekam hlasila - bud je to tim, ze posunuli cely vyber zamestnance, nebo se k tvym podkladum vratili v dalsim kole. Procesy jsou ruzne. Kazdopadne to, ze se firma vubec neozve, neni nic divneho (zvlast pokud sve zadosti posilas mailem; postou poslane podklady se vetsinou i postou vraceji, podle cehoz poznas, ze jsi neuspela).

Pokud ti na nejake firme ale hodne zalezi, po mesici nebo tak bych se VELMI SLUSNE a bez natlaku (spis stylem "Na Vami vypsane pozici mi velmi zalezi... ...pokud mohu dodat doplnujici informace.... ...bude mne velmi tesit....") jeste jednou ozval. Muze se stat, ze tim nekomu padnes do oka.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
panames



Karma: 0
Příspěvků: 32


« Odpověď #2 : Duben 27, 2011, 02:56:50 pm »

U me to trvalo 6-8 tydnu nez jsem vubec o nejake firme neco slysela.
To mas jeste cas. Prvni 3 tydny nedelaji firmy vetsinou nic a jenom sbiraji "Bewerbung", pak 2 tydny rozebiraji a delaji terminy....
Zaznamenáno
zuzicka09



Karma: 1
Příspěvků: 41


« Odpověď #3 : Duben 28, 2011, 12:01:36 pm »

Tak už začali chodiť prvé odpovede, no vačšinou v zmysle, že sa ešte rozhodujú al. že vybrali niekoho iného.. Z jednej firmy mi poslali dotazník, kt. sa týkal mojích vedomostí, že ho mám vyplniť a poslať spať.
Zaznamenáno
Lukas 001



Karma: 0
Příspěvků: 8


« Odpověď #4 : Duben 28, 2011, 05:54:46 pm »

Ahoj ve spolek,
taky jsem rozesilal několik odpovědí na inzerát. Začal jsem už okolo vánoc a víceméně pokračuji doteď (asi 8 životopisů). Zprvu chodili samé zamítavé celkem rychle (do 14 dnu). Ale pak jsem začal být selektivnější, opravdu psát jen tam, kde splňuji všechny předpoklady a v čem mám praxi (jde opravdu o striktní dodržování i drobnosti). V CR mi přišlo, že stačí mít nějaký příbuzný obor a člověk tu práci dostal, ale tady cítím, že chtějí opravdu někoho kdo to umí a nemusí se dlouze zaškolovat. Jen abych nezapoměl, většinu životopisů jsem posílal do švýcarska, v mojem oboru je tam toho více. Co jsem začal posílat opravdu jen na místa, kde mám co nabídnout došly mi z 2 životopisů dvě pozvání. První bylo v mnichově-byl jsem na dvou kolech a na druhem kole jsem vycítil určitý nesoulad s popisovanou pozicí na webu-puvodně uváděný Entwicklungspotenzial jsem nějak nevycítil. Zítra letím do Švýcarska na povor. Na můj životopis odpověděli asi po 10 dnech a ihned mi navrhli termin telefonického rozhovoru. Následoval velice příjemný pohovor s dvěma zástupci firmy, myslím že se dá říct i přátelský (asi 40 minut). Nejsem u konce, ale myslím, že to chce vytrvat a jít za svým a nenechat se odradit Úsměv
L.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Spanelsko.es © 2024
Milujeme Španělsko - Ze Španělska o Španělsku, česky i španělsky. Stránky Čechů a Slováků o životě, práci a studiu ve Španělsku - Španielsku.
Pokud jedete z nebo do Španělska - spolujizda autem vám ušetří náklady na cestu.

autostop| Zahnarzt München